AKTUALITY - obecné

Muzejní a galerijní pedagogika
Více informací ZDE

:::: 23. – 24. 5. 2013   Kultura, umění a výchova
Mezinárodní konference k příležitosti založení stejnojmenného odborného recenzovaného časopisu a k příležitosti 440. výročí založení Univerzity Palackého.

Ke stažení:
Pokyny pro autory> ZDE
Poster> ZDE
Pozvánka> ZDE
Přihláška> ZDE
Šablona> ZDE

:::: Informace pro studenty 3. ročníku bakalářského studia Výtvarná tvorba se zaměřením na vzdělávání ( BJ a BD)
Seminář k bakalářské práci se bude konat ve středu 12. prosince 2012 v 9:45 h. v Lectoriu.
Studentům bude na místě zapsán zápočet a proto je nutné, aby si přinesli s sebou indexy.

:::: VÝSTAVA V LITOVLI

název: Úplně jiný příběh

termín: 9. - 31. ledna 2013

Prosím studenty, kteří mají zájem vystavovat, aby svá portfolia či konkrétní práce posílali emailem nebo si domluvili individuální schůzku na: moni.be@centrum.cz. Práce budu vybírat nejpozději do poloviny prosince, kontaktujte mě prosím co nejdříve.

:::: Dne 14. 11. 2012 ve 14:00 h proběhne při příležitosti 10. výročí otevření Uměleckého centra UP v Olomouci zahájení oslav "10 let v konviktu".
Akce bude zahájena ve 3. patře UC UP vernisáží výstavy INVENTURA, která představí práce studentů a doktorandů Katedry výtvarné výchovy. Výstava potrvá do konce listopadu 2012.
>"10 let v konviktu" - plakát
>"10 let v konviktu" - program
>Inventura - pozvánka

:::: Kontakty na interní doktorandy najdete v sekci KONTAKTY.

:::: Stránky jsou v rekonstrukci / Website currently under construction

:::: Informace studentům ateliérové tvorby kresba, malba, intermedia k obhajobám a výstavě >zde

:::: Upozornění studentům
--------------------
KOMISIONÁLNÍ ZKOUŠKY

Milí studenti,
ti z Vás, kterým se nepodaří vykonat nějakou zkoušku v prvním řádném nebo prvním opravném termínu, musí podstoupit komisionální zkoušku. Abychom měli na KVV přehled, kdo ze studentů k ní bude chtít v tomto školním roce přistoupit, žádáme Vás, abyste si na sekretariát katedry podali žádost, v níž uvedete vaše jméno, ročník, typ studia, předmět, z něhož zkoušku chcete vykonat, jméno vyučujícího a pro případnou potřebu rychlejší komunikace i vaši e mailovou adresu. Na základě těchto údajů budou jmenovány komise, které musí být tříčlenné. Termíny komisionálních zkoušek budou vypsány ve STAGu až po
shromáždění žádostí koncem LS a po projednání se členy komisí, neboť musíme zkoordinovat časové možnosti pedagogů v době, kdy se čerpají dovolené a kdy mnozí z nich mají rezervované zahraniční pobyty. Pokud se rozhodnete ke komisonální zkoušce nepřistoupit, máte možnost si předmět zapsat do dalšího ročníku (viz Studijní a zkušební řád UP). Doporučuji tyto přesuny konzultovat se studijním oddělením UP.

Hana Myslivečková

:::: rozpis krajinářských kurzů a exkurzí LS 2012 a ZS 2012 >zde